Foscam  Polska Dystrybutor sklep online
Jak podłączyć kamerę Foscam HD do routera bezprzewodowego?

Upewnij się, że kamera jest podłączona kablem Ethernet do tego samego routera, do którego podłączony jest komputer, i uruchom narzędzie wyszukiwania IP. Wyłącz, aby zablokować blokowanie lub jakiekolwiek wirtualne sterowniki sieciowe, które mogą być zainstalowane na komputerze hosta. Blokowanie wyskakujących okienek zakłóci proces konfiguracji kamery. Sterowniki sieci wirtualnej mogą zakłócać dostęp do sieci lokalnej przez narzędzie wyszukiwania IP.

Krok 1: Uzyskaj adres IP kamery.

1) Aby zalogować się do kamery, użyj narzędzia wyszukiwania IP w celu uzyskania adresu IP kamery.

2) Uruchom przeglądarkę internetową (Safari dla Mac / IE lub Edge dla Windows, jeśli jest to pierwszy raz)

3) Wprowadź adres IP i numer portu kamery w pasku adresu przeglądarki internetowej. 4) Zaloguj się do kamery. Krok 2: Skonfiguruj ustawienia sieci bezprzewodowej. Po zalogowaniu się na stronie kamery przejdź do karty Ustawienia -> Sieć → Ustawienia bezprzewodowe

1) Kliknij przycisk „Skanuj”, aby kamera przeszukała obszar w poszukiwaniu sygnałów sieci WiFi. Wyświetlenie sieci może potrwać do dwóch prób.

2) Po wyświetleniu listy sieci wybierz poprawny identyfikator SSID sieci, do której kamera ma zostać podłączona.

3) Po wybraniu sieci podstawowe informacje o sieci zostaną automatycznie wypełnione na ekranie. Wprowadź hasło WIFI w sekcji „Hasło” i kliknij przycisk „Zapisz”, aby zapisać konfigurację w kamerze.

4) Kamera uruchomi się ponownie.

Krok 3: Podłączenie kamery do sieci WIFI.

• Odczekaj około 45 sekund na ponowne uruchomienie kamery.

• Odłącz kabel Ethernet od kamery.

• Jeśli uruchomiono Narzędzie wyszukiwania sprzętu, kamera zniknie z listy. To normalne.

• Po odłączeniu kabla Ethernet od aparatu moduł sieci bezprzewodowej w aparacie przejmie kontrolę i spróbuje zalogować się do routera bezprzewodowego. Wykonanie tego może potrwać do dwóch minut.

• Jeśli narzędzie wyszukiwania IP zostało uruchomione, a komputer jest podłączony do tej samej sieci / routera, pojawi się ponownie na ekranie z nowym adresem IP, który został mu przypisany.

• Kamera powinna być teraz dostępna za pośrednictwem nowego adresu IP w sieci bezprzewodowej. (Zakładając, że router, do którego podłączony jest komputer, jest częścią tej samej sieci).

• Kamera z funkcją komunikatu głosowego poinformuje o pomyślnym nawiązaniu połączenia WIFI.

 

 

 

Powrót

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl