Foscam  Polska Dystrybutor sklep online
Jak ponownie dodać kamerę Foscam do aplikacji Foscam po zmianie sieci kamer?

Omówienie: W tym artykule przedstawiono proces dodawania istniejącej kamery z powrotem do aplikacji Foscam po zmianie sieci kamer. Rodzajem zmiany może być wymiana routera lub przeniesienie sieci w inne miejsce. Obejmuje to zmianę nazwy sieci lub hasła ze względów bezpieczeństwa.
Krok 1: Najpierw usuń starą kamerę Foscam z aplikacji.
Zobacz, jak usunąć kamerę z aplikacji Foscam.
Krok 2: Jeśli kamera była w przeszłości podłączona do sieci bezprzewodowej, podłącz ją do routera WiFi za pomocą kabla Ethernet.
Uwaga: urządzenie inteligentne/telefon powinno być podłączone do tej samej sieci Wi-Fi, w której ma być skonfigurowana kamera.
Krok 3: Włącz kamerę i wykonaj jej twardy reset.
Zobacz tutaj, jak zresetować kamerę.
Krok 4: Dodaj kamerę ponownie do aplikacji Foscam.
Zobacz tutaj, jak dodać kamerę do aplikacji Foscam.
Po ponownym dodaniu kamery do aplikacji Foscam można oglądać obraz wideo. W razie potrzeby wykonaj wszystkie kroki konfiguracji w sieci bezprzewodowej.
Uwaga: po twardym resecie kamera wyświetli monit o podanie nowej nazwy użytkownika i hasła. Maksymalna długość nazwy użytkownika wynosi 20 znaków, włączając cyfry, symbole i znaki. Hasło powinno składać się z 6–12 cyfr, liter, symboli lub ich kombinacji. Rozpoznawane symbole to ~ ! @ # % ^ * ( ) _ + { } : "| <> ? ` - ; ' \ , . /

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl