Foscam  Polska Dystrybutor sklep online
Jak skonfigurować połączenie bezprzewodowe dla kamery Foscam za pomocą aplikacji Focsam przy użyciu

Omówienie: W tym artykule przedstawiono proces konfigurowania połączenia bezprzewodowego dla kamery Foscam za pomocą aplikacji Focsam przy użyciu oprogramowania Ezlink 1.0.

Jeśli identyfikator UID Twojej kamery kończy się na  ZZZ, wykonaj poniższe kroki, aby skonfigurować dla niej połączenie bezprzewodowe za pomocą  Ezlink 1.0.

Jeśli identyfikator UID Twojej kamery nie kończy się na ZZZ, kliknij  tutaj  , aby zobaczyć kroki konfiguracji połączenia bezprzewodowego.

Uwaga techniczna:  Jeśli wystąpią trudności z podłączeniem aparatu tą metodą, alternatywą jest podłączenie aparatu za pomocą kabla Ethernet. Kliknij to łącze, aby podłączyć kamerę za pomocą kabla Ethernet. https://www.foscam.com/faqs/view.html?id=19

Przygotowanie:
1. Sprawdź, czy kamera obsługuje funkcję Ezlink i włącz ją.
a. Jeśli identyfikator UID kamery kończy się na ZZZ, obsługuje funkcję Ezlink. Numer UID znajduje się na naklejce aparatu.
2.Upewnij się, że kamera znajduje się w trybie Ezlink.
a. Zresetuj kamerę do ustawień domyślnych, aby przełączyć ją w tryb Ezlink.  Zobacz tutaj, jak zresetować kamerę .
3. Zachowaj odległość pomiędzy kamerą a routerem wynoszącą 2-5 metrów. (6-15 stóp)
4. Sprawdź, czy telefon komórkowy jest podłączony do pasma bezprzewodowego 2,4 GHz w sieci bezprzewodowej. Jeśli aparat obsługuje dwupasmową łączność bezprzewodową, telefon komórkowy może łączyć się z siecią bezprzewodową 2,4 GHz lub 5,0 GHz.
Sprawdź, czy w haśle sieci bezprzewodowej nie ma znaków specjalnych. W takim przypadku należy zaktualizować hasło do sieci bezprzewodowej. Znaki specjalne obejmują !@#$% itp.
Krok 1: Uruchom aplikację Foscam i zaloguj się do konta Foscam Cloud.
Kliknij przycisk +, aby dodać nową kamerę, skanując kod QR znajdujący się na naklejce kamery.

Krok 2: Następnie wybierz „Zeskanuj kod QR”.

Krok 3: Wprowadź hasło sieci Wi-Fi i kliknij „Potwierdź”.
Odczekaj około dwóch minut, aż telefon komórkowy skomunikuje się przez sieć bezprzewodową, aby skonfigurować połączenie bezprzewodowe aparatu.

Krok 4: Po dodaniu kamery do sieci kliknij przycisk odtwarzania, aby wyświetlić obraz wideo z kamery.

Aplikacja poprosi Cię o utworzenie nowej nazwy użytkownika i hasła do kamery, jeśli urządzenie nie zostało jeszcze skonfigurowane lub zostało zresetowane do ustawień fabrycznych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl