Foscam  Polska Dystrybutor sklep online
Jak zainstalować wtyczkę przeglądarki internetowej na komputerze z systemem Windows?

W pierwszej kolejności sugerujemy skorzystanie z naszego nowego oprogramowania Foscam VMS, które nie potrzebuje żadnej wtyczki do przeglądania i zarządzania kamerą na komputerze.

Przejdź do  https://www.foscam.com/downloads/app_software.html  , pobierz i zainstaluj. Jeśli nalegasz, aby zalogować się do kamery za pomocą przeglądarki internetowej, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami.

Omówienie: W tym artykule przedstawiono proces używania komputera z systemem Windows do pierwszego oglądania kamery Foscam.

 

Uwaga techniczna: Jeżeli kamera Foscam jest starszym modelem lub ewentualnie korzysta ze starszego oprogramowania, sugeruje się użycie przeglądarki internetowej Internet Explorer.
Uwaga: przed kontynuowaniem upewnij się, że aparat i komputer są podłączone do tej samej sieci. Ponadto, jeśli działają jakieś programy blokujące wyskakujące okienka, upewnij się, że są wyłączone, w przeciwnym razie będzie to zakłócać instalację. Wyłącz wszystkie sterowniki sieci wirtualnej, które mogą być instalowane przez takie pakiety jak Virtualbox firmy Oracle, będą one zakłócać działanie narzędzia wyszukiwania sprzętu.
Krok 1: Uruchom narzędzie wyszukiwania sprzętu, aby uzyskać adres IP i informacje o porcie kamery Foscam.
Krok 2: Uruchom przeglądarkę Internet Explorer i wpisz adres internetowy kamery w pasku adresu. Przeglądarka przejdzie do strony logowania do kamery. Zostaniesz poproszony o zainstalowanie wtyczki na dole strony internetowej.
Krok 3: Kliknij przycisk Instaluj, aby kontynuować instalację wtyczki przeglądarki internetowej. Plik będzie miał rozszerzenie .exe.


Krok 4: Postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w Kreatorze instalacji podczas procesu instalacji.
Uwaga: podczas procesu instalacji program Internet Explorer zostanie zmuszony do zamknięcia. Jest to normalne zjawisko podczas instalacji. Kliknij „Tak”, aby zamknąć przeglądarkę Internet Explorer.
 

Krok 5: Kliknij „Zakończ” i uruchom ponownie przeglądarkę Internet Explorer. Wpisz adres i numer portu kamery ponownie w pasku adresu, aby zalogować się do kamery.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl