Foscam  Polska Dystrybutor sklep online
Jak zainstalować wtyczkę przeglądarki na komputerze z systemem Windows?
 Jeśli kamera Foscam jest starszym modelem lub prawdopodobnie używa starszego oprogramowania firmware, zaleca się użycie przeglądarki internetowej Internet Explorer. Uwaga: przed kontynuowaniem upewnij się, że kamera i komputer są podłączone do tej samej sieci. Ponadto, jeśli są uruchomione jakieś programy blokujące wyskakujące okienka, upewnij się, że są wyłączone, w przeciwnym razie zakłóci to instalację. 
 
Krok 1: Uruchom narzędzie wyszukiwania sprzętu, aby uzyskać adres IP i informacje o porcie dla kamery Foscam.
 
Krok 2: Uruchom program Internet Explorer i wpisz adres internetowy kamery w pasku adresu. Przeglądarka przejdzie do strony logowania do kamery. Zostaniesz poproszony o zainstalowanie wtyczki na dole strony internetowej.
 
Krok 3: Kliknij Zainstaluj, aby kontynuować instalację wtyczki przeglądarki internetowej. Plik będzie miał rozszerzenie .exe.
 

Krok 4: Postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w Kreatorze instalacji podczas procesu instalacji. Uwaga: Podczas procesu instalacji Internet Explorer zostanie zmuszony do zamknięcia. Jest to normalne podczas instalacji.
Kliknij „Tak”, aby zamknąć Internet Explorera.


Kliknij „Zakończ” i ponownie uruchom przeglądarkę Internet Explorer. Wpisz adres i numer portu kamery ponownie w pasku adresu, aby zalogować się do kamery.

Powrót

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl