Foscam  Polska Dystrybutor sklep online
Jak zainstalować wtyczki, jeśli są zablokowane?

W pierwszej kolejności sugerujemy skorzystanie z naszego nowego oprogramowania Foscam VMS, które nie potrzebuje żadnej wtyczki do przeglądania i zarządzania kamerą na komputerze.

Przejdź do  https://www.foscam.com/downloads/app_software.html  , pobierz i zainstaluj. Jeśli nalegasz, aby zalogować się do kamery za pomocą przeglądarki internetowej, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami.

W tym artykule zostaną przedstawione powody i obejścia instalacji wtyczek przeglądarki Foscam. Instalację wtyczek Foscam można uniemożliwić ze względu na oprogramowanie antywirusowe, blokadę wyskakujących okienek, brak uprawnień administracyjnych itp.

Wykonaj poniższe kroki, które zawierają typowe rozwiązania tych problemów.

Problem 1: Blokada wyskakujących okienek uniemożliwia przeglądarce internetowej rozpoznanie wtyczki do przeglądarki, którą należy zainstalować/uruchomić przed oglądaniem wideo na kamerze Foscam.

Rozwiązanie: Wyłącz tymczasowo blokadę wyskakujących okienek podczas korzystania z kamer Foscam/NVRS lub włącz wyskakujące okienka podczas sesji z kamerą. Włączenie wyskakujących okienek podczas sesji internetowych z kamerą skonfiguruje blokadę tak, aby umożliwić dodatkowe oprogramowanie/wtyczki uruchamiane w tle podczas korzystania z przeglądarki internetowej do komunikacji z kamerą. Zezwolenie na działanie modułu blokującego do czasu jego prawidłowej konfiguracji może spowodować nieprawidłowe działanie podczas prób korzystania z naszych produktów do czasu zapisania wszystkich prawidłowych witryn internetowych powiązanych z kamerą w pamięci podręcznej blokowania wyskakujących okienek… Należy dodać każdą stronę internetową kamery jeśli zamierzasz tego spróbować… Aby uzyskać najlepszą wydajność, zaleca się tymczasowe wyłączenie tego wszystkiego. Alternatywna metoda jest bardziej zaawansowana, więc zachowaj ostrożność, jeśli spróbujesz włączyć blokadę…. Należy również pamiętać, że jeśli kamera nie ma stałego adresu IP, adresy URL kamery będą się z czasem zmieniać.

Problem 2: Instalacja wtyczki jest blokowana przez oprogramowanie antywirusowe działające rutynowo w tle.

Rozwiązanie: Aby skonfigurować oprogramowanie antywirusowe w celu umożliwienia instalacji wtyczki, zapoznaj się z tym artykułem .

Problem 3: Brak uprawnień administratora uniemożliwia instalację wtyczki do przeglądarki internetowej.
Rozwiązanie: Uruchom oprogramowanie z uprawnieniami administratora.

 System operacyjny Windows
• Instalacja wtyczek do przeglądarek internetowych zwykle wymaga dostępu na poziomie administracyjnym w celu zainstalowania wtyczki.
• System operacyjny Windows: zaloguj się do systemu operacyjnego przy użyciu konta użytkownika z uprawnieniami administracyjnymi. Pobierz plik wtyczki; po zakończeniu pobierania zlokalizuj plik.
• Kliknij prawym przyciskiem myszy pobrany plik i wybierz opcję z wyświetlonego menu „Uruchom jako administrator”.

• Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby dokończyć instalację oprogramowania.
• W większości przypadków powinno to umożliwić instalację oprogramowania. Jeśli instalacja oprogramowania nadal nie jest możliwa, skontaktuj się z działem IT lub administratorem konkretnego urządzenia w celu uzyskania pomocy w instalacji oprogramowania.

 MacOS (znany również jako OS X)
• Jeśli konto użytkownika, na którym aktualnie jesteś zalogowany, nie ma uprawnień administratora, pojawi się okno z prośbą o podanie danych logowania. Wprowadź swoją nazwę użytkownika i hasło, aby umożliwić instalację oprogramowania.

• Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby dokończyć instalację oprogramowania.
• W większości przypadków powinno to umożliwić instalację oprogramowania. Jeśli instalacja oprogramowania nadal nie jest możliwa, skontaktuj się z działem IT lub administratorem konkretnego urządzenia w celu uzyskania pomocy w instalacji oprogramowania.

Problem 4: Ustawienia zabezpieczeń przeglądarki Internet Explorer są zbyt wysokie, co uniemożliwia instalację i prawdopodobnie blokuje pobieranie wtyczki.
Rozwiązanie: Otwórz przeglądarkę Internet Explorer i przejdź do Narzędzia → Opcje internetowe → Bezpieczeństwo → Poziom niestandardowy → Formant ActiveX i wtyczki
Włącz następujące trzy opcje
1) Pobierz niepodpisane kontrolki ActiveX
2) Inicjuj i skryptuj kontrolki ActiveX, które nie są oznaczone jako bezpieczne
3) Uruchom ActiveX elementy sterujące i wtyczki
Zamknij przeglądarkę Internet Explorer i uruchom ją ponownie. Spróbuj zainstalować wtyczkę.

Problem 5: Ustawienia zabezpieczeń systemu MacOS są zbyt wysokie.

Rozwiązanie: Dostosuj ustawienia systemu, aby umożliwić instalację odpowiednich wtyczek przeglądarki internetowej Foscam.

Kliknij ikonę Apple znajdującą się w lewym górnym rogu paska zadań Findera.
Przejdź do Preferencji systemowych → Bezpieczeństwo i prywatność .
Odblokuj ustawienia za pomocą ikony „Kliknij kłódkę, aby wprowadzić zmiany”.
Zaznacz opcję Zezwalaj na aplikacje pobierane z „ Wszędzie ”. Kliknij ponownie kłódkę, aby zapisać zmiany i zezwolić na pobranie wtyczki.
Kliknij tutaj, aby wyświetlić instrukcje dotyczące systemu Mac Sierra.
Uwaga: po pobraniu i zainstalowaniu wtyczki pamiętaj o skonfigurowaniu przeglądarek internetowych tak, aby wtyczka mogła działać. Procesy te mogą wymagać powtórzenia w przyszłości, jeśli oprogramowanie sprzętowe produktów Foscam zostanie zaktualizowane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl