Foscam  Polska Dystrybutor sklep online
Jak zresetować kamery Foscam?

Omówienie: W tym artykule przedstawiono proces resetowania kamery Foscam. Czasami może się zdarzyć, że użytkownik zapomni hasło do konkretnej kamery lub będzie musiał zresetować ustawienia i zacząć od początku. Ta procedura przywraca w aparacie ustawienia fabryczne.

Aby zresetować kamerę, znajdź przycisk resetowania i naciśnij go na około 30 sekund. Po upływie tego czasu kamera uruchomi się ponownie i przywrócone zostaną ustawienia fabryczne. Niektóre modele wymagają jedynie 10–15 sekund. Jeżeli przed upływem 30 sekund kamera ogłosi „Reset powiódł się”, zwolnij przycisk resetowania.

Po zresetowaniu nazwą użytkownika będzie „admin” i nie będzie hasła (pozostaw pole hasła puste). Po pierwszym zalogowaniu się do kamery zostaniesz poproszony o podanie nowej nazwy użytkownika i hasła.

Zresetuj lokalizację przycisku:

1. W wewnętrznych kamerach PT przycisk resetowania znajduje się albo na spodzie kamery, w małym otworze, albo z boku korpusu. Użyj końca spinacza, aby nacisnąć przycisk.

2. W kamerach Indoor Cube przycisk Reset znajduje się z tyłu urządzenia.

3. W kamerach kopułkowych do zastosowań wewnętrznych przycisk resetowania znajduje się na kablu wychodzącym z tyłu kamery.

4. W kamerach zewnętrznych typu Bullet przycisk resetowania znajduje się na kablu wychodzącym z tyłu kamery.

5. W zewnętrznych kamerach PT przycisk Reset znajduje się na kablu wychodzącym z tyłu kamery.

6. W kamerach z serii Fosbaby przycisk Reset znajduje się na korpusie kamery.

Uwaga techniczna: Jeśli po naciśnięciu przycisku resetowania przez 30 sekund kamera nie zostanie pomyślnie zresetowana, spróbuj wyłączyć i ponownie włączyć urządzenie. Powtórz procedurę naciśnięcia przycisku Reset przez 30 sekund. Kamera powinna teraz zostać pomyślnie zresetowana. Jeśli potrzebujesz dalszej pomocy, skontaktuj się z nami, a nasz adres e-mail pomocy technicznej to support@foscam.com. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl