Foscam  Polska Dystrybutor sklep online
Jaka jest polityka zwrotów i proces w ramach usługi Foscam Cloud Service?

Foscam zapewnia zwrot pieniędzy za subskrybowany plan usług w chmurze, który jest w okresie ważności.
W przypadku planu miesięcznego nasze zasady zwrotów automatycznie przyznają Ci pozostałą niewykorzystaną część (dni) planu miesięcznego. Jeśli zdecydujesz się poprosić o zwrot pieniędzy, skontaktuj się z Foscam przed zakończeniem usługi.
W przypadku planu rocznego nasze zasady zwrotów automatycznie przyznają Ci pozostałą niewykorzystaną część (dni) planu rocznego, jeśli poprosisz o zwrot pieniędzy w ciągu 6 miesięcy od subskrypcji usługi. Usługa używana już przez 6 miesięcy lub dłużej nie podlega zwrotowi.
Wyślij e-mail do pomocy technicznej Foscam bezpośrednio na adres support@foscam.com , aby przesłać prośbę o zwrot pieniędzy wraz z numerem zamówienia i przyczyną. Nasz przedstawiciel obsługi klienta wkrótce Ci pomoże.
Uwaga: niektórzy użytkownicy mogą zostać obciążeni opłatami międzynarodowymi w związku z poziomem karty bankowej lub polityką banku wydającego kartę kredytową podczas realizacji płatności za usługę. Taka opłata międzynarodowa nie jest pobierana przez Foscam. Prosimy o bezpośrednią konsultację z bankiem wydającym kartę.

Aby poprosić o anulowanie zamówień na usługi w chmurze w ramach miesięcznej lub rocznej subskrypcji, wyślij wiadomość e-mail na adres support@foscam.com , podając numer zamówienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl