Foscam  Polska Dystrybutor sklep online
W jaki sposób można zainstalować wtyczkę przeglądarki internetowej NVR na komputerze z systemem MacO

W pierwszej kolejności sugerujemy skorzystanie z naszego nowego oprogramowania Foscam VMS, które nie potrzebuje żadnej wtyczki do przeglądania i zarządzania kamerą na komputerze.

Przejdź do  https://www.foscam.com/downloads/app_software.html  , pobierz i zainstaluj. Jeśli nalegasz, aby zalogować się do kamery za pomocą przeglądarki internetowej, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami.

Omówienie: Ten artykuł pomoże w procesie instalacji wtyczki sieciowej NVR w przeglądarce Safari (wersja przeglądarki niższa niż 12), która jest domyślną przeglądarką internetową w systemie MacOS.

 

Uwaga techniczna: ta wtyczka do przeglądarki internetowej obsługuje tylko Safari (wersja przeglądarki niższa niż 12)  w systemie OS X. Inne przeglądarki, takie jak Google Chrome i Mozilla Firefox działające w systemie MacOS, nie są obecnie obsługiwane.
Krok 1: Wyszukaj adres IP rejestratora NVR za pomocą oprogramowania Foscam Equipment Search Tool
• Podłącz Foscam NVR i komputer Macintosh do tej samej sieci.
• Uruchom narzędzie Equipment Search Tool na komputerze Macintosh.
Uwaga: Oprogramowanie Equipment Search Tool można zainstalować z płyty CD dołączonej do aparatu lub można je pobrać ze strony http://www.foscam.com/download-center/software-tools. html

Krok 2: Skieruj przeglądarkę Safari do interfejsu GUI systemu Foscam NVR
Uwaga: Dwukrotne kliknięcie łącza Foscam NVR w narzędziu wyszukiwania sprzętu spowoduje uruchomienie domyślnej przeglądarki aktualnie skonfigurowanej w systemie MacOS

Uruchom Safari i wprowadź adres IP w polu adresu pasek, po którym następuje numer portu systemu NVR umożliwiający dostęp do interfejsu internetowego.
Krok 3: Pobierz i zainstaluj wtyczkę NVR.
Uwaga: upewnij się, że wszystkie programy blokujące wyskakujące okienka są aktualnie wyłączone. W przeciwnym razie łącze internetowe nie pojawi się. Jeśli włączona była funkcja blokowania wyskakujących okienek, wyłącz ją i odśwież stronę. Jeśli link nadal się nie pojawia, wyczyść pamięć podręczną przeglądarki i zamknij przeglądarkę. Uruchom ponownie przeglądarkę z wyłączoną blokadą wyskakujących okienek i przejdź do strony NVR jak poprzednio. Komunikat dotyczący wtyczki powinien teraz pojawić się na stronie internetowej.

• Jeżeli logujesz się do systemu NVR po raz pierwszy, na ekranie pojawi się link „Nie znaleziono wtyczek. Kliknij, aby pobrać”.
• Kliknij łącze, aby pobrać odpowiednie oprogramowanie.

• Kliknij dwukrotnie, aby zainstalować wtyczkę.

• Po zakończeniu procesu instalacji zamknij przeglądarkę Safari i uruchom ją ponownie, aby włączyć wtyczkę. Upewnij się, że Safari zostanie całkowicie zamknięte, a wskaźnik w stacji dokującej wskazuje, że już nie działa. Po potwierdzeniu uruchom ponownie przeglądarkę i wprowadź adres IP w pasku adresu.
• Wprowadź nazwę użytkownika i hasło NVR, aby się zalogować.
(Domyślna nazwa użytkownika to admin bez hasła. Jeśli NVR korzysta obecnie z ustawień fabrycznych, konieczne będzie wprowadzenie nowej nazwy użytkownika i hasła, zanim umożliwi Ci dostęp. )
• Po pomyślnym zalogowaniu dostępne są opcje konfiguracji lub wideo powinno być już dostępne do oglądania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl