Foscam  Polska Dystrybutor sklep online
W jaki sposób można zainstalować wtyczkę przeglądarki internetowej NVR na komputerze z systemem Wind

W pierwszej kolejności sugerujemy skorzystanie z naszego nowego oprogramowania Foscam VMS, które nie potrzebuje żadnej wtyczki do przeglądania i zarządzania kamerą na komputerze.

Przejdź do  https://www.foscam.com/downloads/app_software.html  , pobierz i zainstaluj. Jeśli nalegasz, aby zalogować się do kamery za pomocą przeglądarki internetowej, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami.

Omówienie: W tym artykule przedstawiono procedurę instalowania odpowiednich wtyczek do przeglądarek internetowych w przeglądarkach Internet Explorer i Firefox na komputerach z systemem operacyjnym Windows.

Uwaga: tymczasowo wyłącz wszystkie sterowniki sieci wirtualnej, które mogą być instalowane przez oprogramowanie takie jak VirtualBox firmy Oracle i wyłącz wszystkie programy blokujące wyskakujące okienka.
Krok 1: Uruchom oprogramowanie narzędzia wyszukiwania sprzętu Foscam.
(1)Upewnij się, że komputer i NVR są podłączone do tej samej sieci.
(2) Narzędzie wyszukiwania sprzętu automatycznie przeskanuje sieć w poszukiwaniu aktualnie podłączonych produktów Foscam.
http://www.foscam.com/download-center/software-tools.htm 
 
Krok 2: Uzyskaj dostęp do systemu NVR za pośrednictwem przeglądarki internetowej.
(1) Jeśli korzystasz z przeglądarki Internet Explorer, w tej aplikacji będzie działać tylko IE 7 i nowsze wersje.

W tym przykładzie zostanie użyta przeglądarka Internet Explorer 7.
Uwaga techniczna: Dwukrotne kliknięcie adresu IP pokazanego w Oknie spowoduje otwarcie domyślnej przeglądarki skonfigurowanej w systemie Windows. Proszę ręcznie otworzyć przeglądarkę Internet Explorer lub Firefox, aby została uruchomiona właściwa przeglądarka.
(2) Wpisz adres IP rejestratora NVR dokładnie tak, jak jest wyświetlany w oknie narzędzia wyszukiwania sprzętu.
Przykład: http://192.168.1.105:88
(3) Po podłączeniu do okna logowania kamery pojawi się wyskakujące okno u dołu ekranu. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zainstalować wtyczkę do przeglądarki internetowej. Podczas procesu instalacji okno przeglądarki internetowej zostanie zamknięte. Postępuj zgodnie z instrukcjami Kreatora instalacji, aby ukończyć instalację. Po zakończeniu instalacji otwórz ponownie przeglądarkę internetową i wróć do strony internetowej NVR wpisując adres IP i numer portu w pasku adresu.

Uwaga techniczna: Jeśli podczas tej sesji zainstalowano i aktywowano blokadę wyskakujących okienek, okno instalacji wtyczki przeglądarki internetowej zwykle nie zostanie wyświetlone. Wyłącz blokadę wyskakujących okienek i spróbuj odświeżyć stronę. Jeśli to się nie powiedzie, wyłącz blokadę wyskakujących okienek i wyczyść całą historię ostatniego przeglądania. Zamknij przeglądarkę, a następnie uruchom ją ponownie z wyłączoną blokadą wyskakujących okienek. Wprowadź ponownie adres IP dla systemu NVR i powinno teraz pojawić się okno instalacji odpowiedniej wtyczki.

Krok 3: Po zakończeniu instalacji wtyczki odśwież stronę i zaloguj się do systemu NVR w normalny sposób.
Powtórz powyższe kroki, aby zainstalować odpowiednią wtyczkę do przeglądarki Firefox.
Uwaga: Jeśli oprogramowanie sprzętowe NVR zostanie zaktualizowane, należy wykonać powyższą procedurę. Nowsza wersja oprogramowania sprzętowego zazwyczaj aktualizuje również potrzebne wtyczki przeglądarki internetowej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl